Kosmetika

Kosmetické ošetření

Přibližná doba trvání: 1 - 2 hod.

Kosmetické ošetření pleti je nedílnou součástí péče žen i mužů o svůj zevnějšek. Obsahuje analýzu pleti a ošetření pleti dle kosmetického balíčku, který obsahuje např.: odlíčení pleti, napářku, obklad, enzymatický peeling, hluboké čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, sérum, ampuli, masku, barvení obočí a řas, depilaci. Kosmetické ošetření ženy i muži mohou podstoupit v každém věku. Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, zdravou, svěže mladistvou a pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě. K ošetření používáme profesionální dermokosmetiku a biokosmetiku SynCare.


Ceník ke stažení zde.


Masáž obličeje a dekoltu

Přináší příjemné pocity, psychické uvolnění, energii a rovnováhu, odstraňuje nahromaděný stres a únavu, posiluje imunitní procesy, podporuje krevní a lymfatický oběh, zásobuje tkáně kyslíkem a živinami, brzdí stárnutí pleti, zjemní vytvořené vrásky, zpomalí tvorbu nových vrásek a v neposlední řadě se pomocí masáže do pleti zapracují intenzivní pěstící látky, které se stávají zásobním zdrojem energie.

BIOKOSMETIKA

Kosmetické ošetření můžeme na přání zákazníka provést celé v biokvalitě s vybranými výrobky, ceny jsou stejné jako u klasického ošetření. Syncare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací BIOkosmetiky. Nabídněte své pleti garantovanou jakost skutečně přírodní kosmetiky s nezávislým certifikátem.

  • suroviny jsou výhradně rostlinného původu (s výjimkou včelího vosku)
  • suroviny nebyly pěstovány pomocí GMO (Geneticky Modifikované Organismy)
  • kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a barviva, PEG emulgátory, silikony, umělé oleje a parafín
  • skladování BIO surovin, výroba a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým isnpekčním orgánem

Galvanická žehlička

Vyhledávaný kosmetický přístroj využívá vlastností galvanického ( stejnosměrného ) nízko napěťového proudu na pleť. Pokud se na pokožku před použitím galvanické žehličky nanesou séra a následně se použije galvanická žehlička , účinnost sér na pleť se mnohonásobně zvyšuje. Žehlička také vyhlazuje vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz. Ultrazvuková špachtle rovněž zvyšuje účinnost vybraných sér.

Permanentní make-up

Při permanentním make-upu na obličeji se pigment implantuje pouze do pokožky, do spodní části zárodečné vrstvy a používají se lehká barviva převážně na přírodní bázi, která se postupně, přirozeným způsobem v kombinaci s UV zářením odbourávají- přibližně od 1 do 3 let.

Obočí- Microblading (čepelková metoda – 3D – vláskování)

Obočí se netetuje plošně s ohraničenými konturami, ale ručně. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky. Tato metoda se dá použít i v místech, kde chloupky nerostou.

Oční linky

Provádí se v okolí řas, aby efekt byl co nejpřirozenější a došlo k zvýraznění očí.

Permanentní řasy

Vynikají lehkostí, přirozeností, jsou odolné vůči vodě i nepřízni počasí. Řasa se aplikuje jednotlivě na každou řasu. Na výběr jsou k dispozici řasy různé síly, délek a zatočení. Doplnění se provádí po 3-4 týdnech.

Prodej dárkových poukazů

Darujte svým blízkým poukaz na kosmetické služby v hodnotě, kterou si určíte sami.