AHA peeling
AHA Peeling (chemický peeling) Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA a BHA). Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT.

Jaké jsou nejčastější důvody použití AHA peelingu

    * POŠKOZENÍ KŮŽE PO NADMĚRNÉM SLUNĚNÍ S TVORBOU VRÁSEK A NADMĚRNÝM ROHOVATĚNÍM
    * AKNÉ TYPU I A II S PUSTULAMI A KOMEDONY A TRUDOVITÁ PLEŤ
    * ZMĚNY A POSUNY PIGMENTU (PIHY, HYPO A HYPERPIGMENTACE PO SLUNĚNÍ NEBO ZÁNĚTU)
    * STÁRNUTÍ PLETI
Chemický peeling AHA je bezpečnou lékařsko-kosmetickou metodou, která představuje hraniční ošetření mezi kosmetikou a léčivem.

Jak se na peelingové ošetření AHA připravit?

Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA peelingu. 10 - 14 dnů před první kúrou budete používat G10 Zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.

Jak probíhá ošetření AHA peelingem?

Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH. Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení ošetřujícího specialisty a opět se vrátíte k používání přípravku G 10. V této době chraňte ošetřená místa před sluncem.

Ošetření trvá cca 30-60 minut, obsuhuje ( vyšetření pleti, dotazník,odlíčení obličeje,AHA peeling, mořskou alginátovou masku zklidňující proti začervenání, krém, krém SPF 50+)

Cena jedné aplikace je 690,- 2-4 kúry 590,-