Infinity - Manikúra,nehtová modeláž
Ceník ke stažení

Manikúra - Ruce mluví za vás.

Čisté a pěkné ruce ženské, ale i mužské jsou součástí estetického vzhledu každého jednotlivce.

Při péči o ruce hraje významnou úlohu mytí rukou a jejich ochrana před poškozením zevními vlivy.

Odborná péče profesionálů v salonu je důležitá, ale její úspěšnost nebude taková, pokud se nebudete o své ruce a nehty starat i doma.

image

Základní péče o ruce a nehty

  • klasická manikúra tj. zapilování nehtů do požadovaného tvaru
  • vodní lázeň
  • odstranění přebývající kůžičky u nehtového valu
  • leštění nehtů a nanesení vhodného krému na ruce.

Nabízí se zde i suchá manikúra vhodná pro udržované nehty.


Peeling rukou – odstranění zevních vrstev kůže přípravky v péči o pleť, ruce jsou hladké a čisté.

Masáž ruky – příjemné osvěžení rukou, k pročištění krve a celkové úlevě fyzické i psychické.

Maska na ruce – regenerační maska za studena v termo rukavicích zvyšuje prokrvení kůže a hloubkové vyživení rukou. Aplikaci masky předchází peeling.

Parafínový zábal – zabalení rukou do speciálního vosku s prohřátím při ideální teplotě a odstraněním odumřelých buněk z povrchu rukou. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt a zabraňuje tvorbě vrásek. Je velmi vhodný pro vaše ruce i nohy celoročně, hlavně v zimním období.

Nehtový make-up – lakování nehtů barevnými odstíny dle módních trendů a oblíbená francouzská manikúra bílá i barevná. Nail art – ruční malování a zdobení nehtů glitrovými laky, štrasovými kamínky,třpytkami.

P.Shine Japonská regenerační manikúra – speciální péče o přírodní nehty spojená s estetickým leštěním vlastních nehtů včelím voskem a křemičitodiamantovým práškem do vysokého lesku.Nehty jsou chráněny, mohou dýchat, tato kúra je vyživuje, prokrvuje a podporuje zdravý růst nehtů. Po aplikaci P.Shine můžeme nehty nalakovat. Japonská manikúra je vhodná jako nejúčinnější metoda při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.

Barevné gellaky- používají se na zpevnění přírodních nehtů nebo na lakování gelových nehtů. Mají vysokou odolnost a dlouhodobou trvanlivost své barvy. Nahrazují laky na nehty.