Infinity - Manikúra,nehtová modeláž
Ceník ke stažení

Manikúra - Ruce mluví za vás.

Čisté a pěkné ruce ženské, ale i mužské jsou součástí estetického vzhledu každého jednotlivce.

Při péči o ruce hraje významnou úlohu mytí rukou a jejich ochrana před poškozením zevními vlivy.

Odborná péče profesionálů v salonu je důležitá, ale její úspěšnost nebude taková, pokud se nebudete o své ruce a nehty starat i doma.

image

Základní péče o ruce a nehty

  • klasická manikúra tj. zapilování nehtů do požadovaného tvaru
  • vodní lázeň
  • odstranění přebývající kůžičky u nehtového valu
  • leštění nehtů a nanesení vhodného krému na ruce.

Nabízí se zde i suchá manikúra vhodná pro udržované nehty.


Peeling rukou – odstranění zevních vrstev kůže přípravky v péči o pleť, ruce jsou hladké a čisté.

Masáž ruky – příjemné osvěžení rukou, k pročištění krve a celkové úlevě fyzické i psychické.

Maska na ruce – regenerační maska za studena v termo rukavicích zvyšuje prokrvení kůže a hloubkové vyživení rukou. Aplikaci masky předchází peeling.

Parafínový zábal – zabalení rukou do speciálního vosku s prohřátím při ideální teplotě a odstraněním odumřelých buněk z povrchu rukou. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt a zabraňuje tvorbě vrásek. Je velmi vhodný pro vaše ruce i nohy celoročně, hlavně v zimním období.

Nehtový make-up – lakování nehtů barevnými odstíny dle módních trendů a oblíbená francouzská manikúra bílá i barevná. Nail art – ruční malování a zdobení nehtů glitrovými laky, štrasovými kamínky,třpytkami.

P.Shine Japonská regenerační manikúra – speciální péče o přírodní nehty spojená s estetickým leštěním vlastních nehtů včelím voskem a křemičitodiamantovým práškem do vysokého lesku.Nehty jsou chráněny, mohou dýchat, tato kúra je vyživuje, prokrvuje a podporuje zdravý růst nehtů. Po aplikaci P.Shine můžeme nehty nalakovat. Japonská manikúra je vhodná jako nejúčinnější metoda při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.

Modeláž nehtů.Modelace umělých nehtů může mít kromě estetického efektu a efekt léčebný. Nehtová modeláž je zvlášt vhodná u žen i mužů, kteří mají zlozvyk okusování nehtů, trpí špatnou kvalitou nehtů nebo pourazovým traumatem. Nehtový průmysl nabízí několik metod modeláže dle kvality naturálních nehtů na umělé tipy nebo šablony. Dají se upravit do různých délek a tvarů. Doplňují se pravidelně a individuelně co 2 až 5 týdnů dle délky nehtového lůžka. Lak bezvadně drží a neolupuje se.

Gelový design– modeláž nehtů barevnými gely, výběr barevných, metalických, glitrových a chameleon UV gelů se skvělým efektem

Barevné gellaky- používají se na zpevnění přírodních nehtů nebo na lakování gelových nehtů. Mají vysokou odolnost a dlouhodobou trvanlivost své barvy. Nahrazují laky na nehty.

Korekce nehtů PEDIQUE – modeláž nehtů na nohou, korekce nehtů na nohou UV gelem se provádí pouze na suché a zdravé nehty, zásadně před pedikúrou. Vydrží přibližně dva měsíce. Provádí se celoročně, obzvláště v létě vypadají v sandálech bezvadně.